Kategorie
Producenci

Koń na biegunach

1 - 2 z 2
Cena: 114,00 PLN
Dostępność:
Brak towaru
Szczegóły
Produkt niedostępny
Cena: 449,00 PLN
Dostępność:
Brak towaru
Szczegóły
Produkt niedostępny

Bujaki

Bujak dla dziecka jest rodzajem fotelika. Dzięki niemu maluch uspokaja się. Może zając się zabawkami zawieszonymi na pałąku, albo w pozycji półleżącej pooglądać otoczenie. Z bujaczków korzystają już noworodki. Foteliki produkowane są w grupach wagowych i wiekowych. Im starsze dziecko, tym więcej możliwości i bardziej siedząca pozycja. Są też bujaki dziecięce, które mogą służyć od pierwszych dni życia po okres przedszkolny. Wiele tutaj zależy od zasobności portfela na taki zakup oraz od osobowości dziecka, czy będzie chciało z takiego mebelka korzystać.

Nowoczesne ergonomiczne bujaki mają funkcję kołysania do przód-tył na zasadzie sprężynowania. W fotelikach dla większych dzieci są już płozy i większy zakres kołysania. Nierzadko także blokada bujania, pozwalająca wykorzystywać fotelik jako tradycyjne krzesełko. Wszystkie mebelki mają pasy bezpieczeństwa. Część modeli ma wypinane pałąki, które mogą służyć jako osobne zabawki. Są na nich zawieszki: grzechotki, zabawki do rozciągania, lusterka itp. To dla dziecka prawdziwy konik na biegunach.

Bujaki dla dzieci to przygoda. To spokój rodzica, który może skupić się na chwilę na innym działaniu a dziecko pozostaje bezpieczne i co ważne - zajęte.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się