Kategorie
Producenci
Jesteś tutaj:

O firmie

powrót
O nas

Babyland.pl to duży sklep dla małych ludzi i ich rodziców. Znajdziesz u nas wszystko czego możesz potrzebować od chwili dowiedzenia się, że spodziewasz się dziecka, poprzez jego narodzin, aż do wspólnego wybierania ulubionych zabawek lub książek. To także idealny sklep dla mam, ponieważ już w trakcie ciąży możesz u nas kupić najpotrzebniejsze rzeczy.
Historia babyland

Działamy od 1992 roku i wciąż poszerzamy swoją działalność – stale rozrasta się nasz asortyment – obecnie mamy ponad 7 tysięcy produktów dostępnych od ręki i dodatkowe 4 tysiące na zamówienie.

Dlaczego my?

Gdyby Święty Mikołaj mieszkał w Polsce to na pewno na swoją siedzibę wybrałby sklep Babyland.pl. Nasi pracownicy są jak elfy, szybko i sprawnie przygotują zamówioną paczkę, a dzięki firmie kurierskiej w ciągu kilku dni będziesz mógł się nią cieszyć w domu.

Naszą specjalnością jest przygotowywanie wyprawek dla niemowląt, aby od chwili pojawienia się ich w domu niczego im nie zabrakło. Z naszą pomocą wybierzesz idealny wózek i bezpieczny fotelik samochodowy.

Darmowa dostawa
od 500 zł do domu kurierem
Oszczędność pieniędzy
zakupy w domu w niskich cenach
Czat na żywo
zadaj nurtujące Cię pytanie na czacie
Specjalistyczne porady
nasi pracownicy chętnie pomogą

Dla osób poszukujących produktów według konkretnych parametrów przygotowaliśmy wyszukiwarki atrybutowe, które pozwolą łatwo i szybko odnaleźć towar o konkretnej funkcjonalności.


Strefa Rodzica

Nie wiesz co to laktator? Zastanawiasz się, który wózek wybrać? Babyland to nie tylko sklep. W Strefie Rodzica dzielimy się wiedzą o dzieciach, opiece nad nim i wychowaniu. Znajdziesz tam interesujące artykuły o ciąży, porodzie i opiece nad noworodkiem. Każdy z nas czuje strach i ma obawy przed pojawieniem się nowego członka rodziny, dzięki Strefie Rodzica rodzice poczują się pewniej. Znajdziesz tam również posty o tematyce wyprawkowej. Dzięki nim wybór wózka czy fotelik może się okazać prostszy niż myślisz. Doradziliśmy już kilku tysiącom rodziców podczas kompletowania wyprawki.

Sklepy stacjonarne

Nie lubisz kupować przez internet? Chcesz zobaczyć produkt na żywo? Nic prostszego - odwiedź jeden z naszych sklepów stacjonarnych w Zabrzu lub w Krakowie. Nasi sprzedawcy na pewno pomogą Ci wybrać najlepsze i dopasowane do Twoich potrzeb rzeczy, które przydadzą się przy dziecku.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się