Kategorie
Producenci

Biurka do pokoju dziecięcego

1 - 6 z 6
Cena: 1 388,00 PLN
Dostępność:
Dostępny
Szczegóły
Cena: 537,00 PLN
Dostępność:
Szczegóły
Cena: 819,00 PLN
Dostępność:
Szczegóły
Cena: 2 692,00 PLN
Dostępność:
Szczegóły
Cena: 509,00 PLN
Dostępność:
Szczegóły

Biurka

Kilkuletnie dziecko zagląda do książek, uczy się pisania pierwszych literek, a także maluje i rysuje na kartkach. Musi mieć ku temu zapewnione odpowiednie warunki, by pracowało mu się wygodnie. Potrzebne mu biurko i wygodne krzesło/fotel, by utrzymywało prawidłową postawę. Dla najmłodszych produkuje się je w uniwersalnych rozmiarach, często w zestawach obejmujących także łóżko piętrowe.

W późniejszym czasie biurko należy dobrać tak, by było funkcjonalne i estetyczne. Solidna konstrukcja z szufladami, półkami (również tą na klawiaturę) zapewni użytkownikowi szeroką gamę możliwości w zasięgu ręki. Książki, przybory piśmiennicze, akcesoria plastyczne i zeszyty będę w jednym miejscu i łatwo będzie zapanować nad porządkiem.

Krzesło musi mieć dobrze wyprofilowane oparcie i regulowaną wysokość, by rosło wraz z młodym naukowcem, a także uchroniło go przed wadami postawy. Dziecko nie może się garbić, albo siedzieć krzywo. Jeśli nie chodzi jeszcze do szkoły lub przedszkola, w domu powinno zapoznać się z korzystaniem z mebli tego typu, by łatwiej dostosowało się do szkolnych realiów.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się