Kategorie
Producenci
Proszę czekać, trwa ładowanie...

Wieszaki do pokoju dziecięcego

Przepraszamy, nie znaleziono produktów.

Zastosowane kryteria filtrowania nie pozwalają wyświetlić żadnych rezultatów.

Wieszaki

Wieszaki dziecięce są wyposażeniem pokoju dziecięcego. Nawet, gdy dziecko jest maluszkiem, część ubrań wymaga powieszenia a nie składania w kostkę na półce lub wrzucania do szuflady. Nie wszystkie nowe ubrania sprzedawane są wraz z wieszakami, dlatego warto zaopatrzyć się w kilka sztuk własnych.

Poza wieszakami do szafy, na rynku dostępne są wieszaki na okrycia wierzchnie. Takie dziecięce wieszaki przypominają np. stojące dostojne wieszaki na płaszcze i kapelusze dla dorosłych. Mogą też być całkiem niepozornym jednym haczykiem, by dziecko mogło samodzielnie powiesić swój ręcznik. Niektóre posiadają kilka kuleczek, lub haczyków, które z czasem zajmują kurteczki, płaszczyki, czy bluzy. Wieszadełka są drewniane lub z tworzywa. Jeśli pomalowane, to zawsze bezpiecznymi lakierami i farbami. Haczyki nie mają ostrych zakończeń. Dziecku nic nie grozi, może ćwiczyć przebieranie się, jeśli tylko wieszak jest przymocowany w jego zasięgu.

Wieszaki są wyposażeniem mebli i pokoju dziecięcego, które uczy samodzielności. Dzieci są dumne, gdy uda im się zaczepić ubranie i chętnie się tym zajmują.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się