Kategorie
Producenci

Piżamki niemowlęce

Przepraszamy, nie znaleziono produktów.

Zastosowane kryteria filtrowania nie pozwalają wyświetlić żadnych rezultatów.

Piżamki

Piżamki dla dzieci są rodzajem bielizny ubieranej na noc. Niektórzy rodzice przebierają maluszki na drzemki. Powinny być przede wszystkim przyjemne w dotyku i kolorowe lub raczej w ulubionych kolorach i z ukochanymi bohaterami bajek lub wzorami. Nie każde dziecko lubi się przebierać, gdy ubranie niemowlęce spełnia jeszcze rolę rozweselającą, jest znacznie łatwiej.

Dla kupujących piżamki niemowlęce istotne jest to, aby tkanina była wytrzymała, oddychająca, nie spierała się. Typową bieliznę szyje się z bawełny. Wersje do spania są wykonywane także z flaneli. Piżamy dla najmłodszych dzieci są wyjątkowe. Składają się z takich części garderoby, których w późniejszym wieku raczej się nie zakłada. To kaftaniki, śpioszki i półśpioszki. Zwykle zakrywają stópki. Dla dzieci uczących się chodzić, mają specjalne antypoślizgowe podeszwy. W wersjach na mrozy i wycieczki uszyte są z polaru.

Każdy zainteresowany piżamką dla najmłodszych, może wybrać to, co uważa za odpowiednie, by zadbać o komfort snu małej pociechy.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.