Kategorie
Producenci

Półki do pokoju dziecięcego

1 - 5 z 5
Cena: 64,00 PLN
Dostępność:
Szczegóły
Cena: 215,00 PLN
Dostępność:
Szczegóły
Cena: 56,00 PLN
Dostępność:
Szczegóły

Półki

Półki obok klasycznych regałów są najpopularniejszym miejscem do ustawiania zabawek i książek dla dzieci. Kupowane pojedynczo, można powiesić solo lub w dowolnej konfiguracji, w zależności od potrzeb. Mogą mieć podniesione brzegi, dzięki czemu postawione na nich przedmioty nie spadają, książki nie rozjeżdżają się. Są dekoracyjne, pomagają utrzymywać porządek a wcześniej nauczyć go. Wszystkie wydawnictwa, zabawki i inne rzeczy są łatwo dostępne.

Domownicy decydują o wysokości powieszenia półek, czy mają być w zasięgu małych rączek. Modne jest wieszanie półek z desek ułożonych pod kątem prostym, wówczas wiszą skośnie i w oryginalny sposób można na nich układać różne rzeczy. Warto wymienić półki modułowe przypominające skrzynki, z których wielu rodziców układa małe biblioteczki, zagospodarowując czytelnię małego lokatora pokoju.

Półki do pokoju dziecięcego są dostępne w rozmaitych kolorach i wielkościach. Z powodzeniem można je przemalowywać i przewieszać w zależności od potrzeb i chęci zmian.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się