|

Darmowa dostawa od 500,00 PLN

Kategorie
Producenci
Proszę czekać, trwa ładowanie...

Siateczki do pokarmu dla dzieci i niemowląt

1 - 1 z 1
Cena: 16,90 PLN
Dostępność:
Dostępny
Szczegóły

Siateczki do pokarmu

Siateczki do pokarmu ułatwiają proces rozszerzania diety. Nie wszystkie pociechy lubią od razu jeść wszystko, co się im poda. Pojawiają się problemy, np. z większymi kawałkami, albo rodzice boją się zakrztuszenia. Pomoc we wprowadzaniu kolejnych pokarmów polega na tym, że wkłada się owoce, warzywa, czy ser, do siateczki i wówczas dziecko może ją sobie gryźć, smakując tym samym nowe jedzenie. Na maluszki dobrze działa magia. Taka inna, ale kolorowa siateczka do karmienia jest dla niego przedmiotem nowym, zachęcającym do testowania, magicznym... Jedzenie smakuje z niej lepiej, jest takie wyjątkowe.

Inną zaletą siateczki jest możliwość samodzielnego spożywania posiłku, co niezwykle fascynuje maluchy i daje im pewną swobodę. Akcesoria do karmienia rozwiązały niejeden kłopot mam i tatusiów. Przydają się też podczas ząbkowania, kiedy to przez gryzienie masowane są obolałe dziąsła.

Produkt dozwolony jest od 5-6 miesiąca życia. Rodzice zaczynają od podania gotowanej marchewki i surowego jabłuszka, czyli zgodnie z zaleceniami dietetycznymi dla niemowlęcia.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się