|

Darmowa dostawa od 500,00 PLN

Kategorie
Producenci
Proszę czekać, trwa ładowanie...

Pasy poporodowe po cesarce

1 - 3 z 3
Cena: 54,00 PLN 54,00 PLN 54,00 PLN 54,00 PLN 54,00 PLN 54,00 PLN
Dostępność:
Dostępny

Pasy poporodowe

Pasy poporodowe są rodzajem bielizny pomagającej mamom wrócić do figury sprzed porodu. Ułatwiają wciągnięcie się brzuszka. Używane w wielu krajach i doceniane przez kobiety a także ich partnerów. Już w momencie założenia sylwetka zyskuje bardziej kobiecy kształt i ubrania lepiej leżą. Poczucie kobiecości w okresie połogu poprawia samopoczucie.

Pasy poporodowe nie są ważne tylko ze względu na estetykę wyglądu. Pomagają utrzymać prawidłową postawę i wzmacnia mięśnie przepony. Zmniejszają ryzyko pojawienia się przepukliny.

Wykonuje się je z bawełny organicznej. Przydatne mamom po porodzie naturalnym oraz po cesarskim cięciu. Zapina się je na rzepy lub kupuje zgodnie z tabelą rozmiarów. Pomagają prawidłowo siedzieć i stać.

Część mam zauważa zmniejszenie się kłopotliwych rozstępów oraz określa je jako przydatne podczas karmienia piersią. Producenci polecają, by używanie pasa skonsultować z lekarzem. Istotne jest to, by nie zapominać o podstawowych ćwiczeniach gimnastycznych, by mięśnie w obszarze pasa nie rozleniwiały się.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się