|

Darmowa dostawa od 500,00 PLN

Kategorie
Producenci
Proszę czekać, trwa ładowanie...

Pistolety na wodę

Przepraszamy, nie znaleziono produktów.

Zastosowane kryteria filtrowania nie pozwalają wyświetlić żadnych rezultatów.

Pistolety na wodę

Pistolety na wodę wbrew pozorom nie są zabawkami okazjonalnymi. Dzieci bawią się doskonale w oblewanie nie tylko podczas lanego poniedziałku. Bardzo często wymyślają różne gry, strzelanki w okresie wakacyjnym, kiedy mnóstwo czasu spędzają na świeżym powietrzu. Bawią się nimi nie tylko chłopcy.

Pistolet na wodę nie jest inspirowany prawdziwymi wojskowymi produktami. Być może dlatego wiele rodziców kupuje go dzieciom zanim zdecyduje się na pistolet-zabawkę. Kupowanie broni wodnej to przyjemność przy okazji festynu, organizacji urodzin, czy zabaw. Mowa bowiem o przedmiocie kolorowym, idealnie pasującym do dziecięcych rączek. Posiada zbiornik na wodę, który łatwo napełnić, ale też dzięki jego ograniczonej pojemności - nie przyczynia się do przesadnej zabawy.

Są pistolety małe i całkiem duże. W większości wytrzymają w boju nawet kilka sezonów. Przydają się do polewania np. mat, by stworzyć poślizg do wakacyjnej zabawy. Niejedno dziecko podlewa nimi rośliny. Wystarczy odrobina dziecięcej fantazji, przymknięcie oka rodzica i już pociecha jest w swoim żywiole.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się