Kategorie
Producenci
Proszę czekać, trwa ładowanie...

Stroje kąpielowe dla dzieci

Przepraszamy, nie znaleziono produktów.

Zastosowane kryteria filtrowania nie pozwalają wyświetlić żadnych rezultatów.

Stroje kąpielowe

Dziecięce stroje kąpielowe szyje się analogicznie do tych dla dorosłych. Są jedno lub dwuczęściowe, mniej lub bardziej kolorowe. Na strojach dla dorosłych nie występują postaci z bajek - to domena świata dzieci.

Wybierając strój kąpielowy warto zwrócić uwagę na rozmiar i tabelki rozmiarów producentów. Podczas przymierzania stroju dla dziewczynek, patrzy się czy nie spadają ramiączka, lub czy strój w swej dolnej części nie wżyna się w pachwinę. Wybór na zapas lub zbyt ciasnego stroju, nie jest dobry. Szczególną uwagę trzeba poświęcić na wybór stroju basenowego. Wakacyjne wyprawy nad jezioro są już mniej zobowiązujące. Chłopcy mają nieco uboższą ofertę pod względem fasonów, niż dziewczynki. Stroje kąpielowe dla nich to szerokie lub przylegające szorty oraz klasyczne majtki-kąpielówki. Wybierając się z chłopcem na basen, warto sprawdzić, czy są na nim akceptowane luźne szorty.

Materiały z jakich szyte są stroje są atestowane, zaakceptowane przez instytucje monitorujące bezpieczeństwo matki i dziecka. Zadaniem tkanin jest przyleganie do ciała, zapewnienie pływakom komfortu noszenia i ochronę ciała przed zmianą temperatur na granicy woda-powietrze.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się