|

Darmowa dostawa od 500,00 PLN

Kategorie
Producenci
Proszę czekać, trwa ładowanie...

Majtki poporodowe - jednorazowe i siateczkowe

1 - 5 z 5
Cena: 9,50 PLN 9,50 PLN 9,50 PLN 9,50 PLN
Dostępność:
Dostępny
Cena: 9,00 PLN 9,00 PLN 9,00 PLN
Dostępność:
Dostępny
Cena: 59,00 PLN 59,00 PLN 59,00 PLN 59,00 PLN
Dostępność:
Dostępny

Majtki poporodowe

Majtki poporodowe przydają się na oddziale położniczym po porodzie, ale też w domu, po powrocie ze szpitala. W okresie połogu zastępują bieliznę codzienną. Same mogą być jednorazowe - chyba popularniejsze wśród mam. Pojawiają sie także oferty majtek wielorazowych. Decyzja zależy od stylu życia kobiety.

Trzeba wiedzieć, że niektórzy lekarze ginekolodzy uważają, że kobieta powinna być pod koszulą nocną naga, by rana lepiej się goiła. Niemniej są sytuacje, kiedy z ligniną między nogami, trzeba odkleić się od podkładu na łóżko, czy z podpaską przejść gdzieś - wówczas lekkie dyskretne majteczki są niezastąpione. Niektóre modele mają dodatkowe wkłady w kroku zatrzymujące wydzielinę. Materiał wielorazówek jest zwykle nylonową siateczką. Jednorazówki pakowane są po kilka sztuk.

Majtki poporodowe sprzedawane są w pełnej gamie rozmiarów, by można było je jak najlepiej dopasować do swojej figury. Dla mam po cesarce lepsze będą majteczki z wyższym stanem, gdyż na podbrzuszu zlokalizowana jest rana. Po porodzie naturalnym więcej zależy od upodobań kobiety.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się