|

Darmowa dostawa od 500,00 PLN

Kategorie
Producenci
Proszę czekać, trwa ładowanie...

Łóżeczka dziecięce

1 - 24 z 124
Cena: 449,00 PLN
Dostępność:
Dostępny
Szczegóły
Cena: 355,00 PLN
Dostępność:
Dostępny
Szczegóły

Łóżeczka dziecięce

Podstawowy i obowiązkowy element każdej młodej rodziny - łóżeczko dziecięce. Myśląc o takim meblu ma się zazwyczaj w głowie tradycyjne łóżeczko drewniane. Z barierkami, białe lub w kolorze naturalnym. Jednak łóżeczka dla dzieci oferują wiele dodatkowych opcji. Ułatwiają życie rodzicom tak bardzo, jak się tylko da. Wiele akcesoriów wnosi dużo wartości dodanej do pokoju dziecka.

Wiele praktycznych funkcji w łóżeczkach niemowlęcych

O co chodzi? Łóżeczko dla dziecka potrafi np. przekształcić się w tapczanik. Staje się po prostu modelem dla starszych, kilkuletnich dzieci. To więc swoiste 2w1. Pozwala zaoszczędzić pieniądze. Nie wymaga też poświęcania dodatkowego czasu i energii na szukanie i montowanie kolejnego leżyska. Przeróbka z jednej opcji w drugą trwa tylko kilkanaście minut. Wszystko dzieje się bez wychodzenia z domu rzecz jasna.

Szuflada w łóżeczku dla dziecka – prosta rzecz, duże ułatwienie

Jednak nawet zwykłe łóżeczko niemowlęce daje szeroki wachlarz możliwości. Zwykłe łóżeczko z szufladą to już o wiele większa wygoda na co dzień. Nie chodzi tylko o dodatkową przestrzeń na poduszki czy kołdrę. Istotne jest to, że rodzice mają ją tuż pod ręką. Nie trzeba niepotrzebnie kombinować - "gdzie położyć tę pościel". Dlaczego to takie ważne? Należy przypomnieć, że do materaca należy dopuszczać świeże powietrze. Dzięki temu zatrzyma się rozwój bakterii. Wystarczy więc tylko codziennie przekładać lub wyjmować prześcieradło całą resztę z nad materaca. Oczywiście robi się to wtedy, gdy malucha nie ma w środku.

Udoskonalenia w łóżeczkach dla niemowląt – skorzysta rodzic i dziecko

Inne ciekawe rozwiązanie to łóżeczko dziecięce z opuszczanym bokiem. Krawędź można w niektórych modelach obniżyć. To wygoda rodziców, np. brak schylania się. Najlepiej stosować tylko u noworodków nie umiejących jeszcze siedzieć. Jest też opcja całkowitego ściągnięcia boku . Dzięki temu wasza pociecha znajdzie własną drogę do wyjścia ze swojego leżyska. To więcej niezależności. Sprawdza się doskonale w przypadku nieco starszych dzieci. Łóżeczko dla niemowlaka z taką funkcją to genialna w swojej prostocie zaleta, prawda? Co jeszcze mają łóżeczka dla niemowląt? Zamiast opuszczonego boku można zdecydować się na wyjmowane szczebelki. Z reguły w wielu modelach wyciągniesz po 2-3 z dłuższej ścianki. Zaleta jest taka sama, jak w przypadku wyjmowanego boku. Jednak to rozwiązanie także dla nieco młodszych. To dlatego, że jest nieco bardziej bezpieczne.

Łóżeczko w wersji premium? Dla chcących czegoś więcej

Znajdziesz też łóżeczko w wersji premium. Ma ono takie atrakcje jak np. funkcję kołyski. Są też modele z dobudowaną małą komodą i przewijakiem. Znajdują się ona na krótszym boku. To więc 2w1 czy 3w1 - centrum dowodzenia młodych rodziców.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się