|

Darmowa dostawa od 500,00 PLN

Kategorie
Producenci
Proszę czekać, trwa ładowanie...

Zabawkowe tablety dla dzieci

1 - 2 z 2
Cena: 39,30 PLN
Dostępność:
Dostępny
Szczegóły
Cena: 58,00 PLN
Dostępność:
Dostępny
Szczegóły

Tablety

Każde dziecko marzy o własnym tablecie. Dzieci są bardzo dobrymi obserwatorami i chętnie naśladują dorosłych. W dzisiejszych czasach umiejętność poruszania się w elektronicznym świecie jest bardzo cenna. Dlatego wśród najchętniej kupowanych prezentów pojawiają się tablety dla dzieci.

Zabawki elektroniczne spełniają również funkcje edukacyjne. Nauka cyfr, alfabetu czy obcego języka może za ich pomocą stać się dużo łatwiejsza. Tablet dla dziecka czy laptop mogą również nauczyć wiele o otaczającym świecie. Niektóre tablety mają wbudowane gry, które mają za zadanie nauczyć dziecko dodawania, odejmowania, mnożenia czy rozróżniania kształtów.

Tablet dla dziecka może być odpowiednią zabawką dla dziecka powyżej pierwszego roku życia. Laptop może dopasowywać się do potrzeb dziecka. Maluchowi wystarczy, że tablet wydaje dźwięki, starsze dziecko będzie miało już większe wymagania. Chętnie zagra w gry edukacyjne na swoim tablecie. W ofercie sklepu Babyland znajdziecie wiele tabletów dla dzieci w różnych cenach i z różnymi funkcjami.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się