|

Darmowa dostawa od 500,00 PLN

Kategorie
Producenci
Proszę czekać, trwa ładowanie...

Szlafrok dla mamy

1 - 3 z 3

Szlafroki

Szlafroki dla mam to obszerniejsze, niż standardowe okrycia dla kobiet w ciąży. Poza zapasem materiału, do złudzenia przypominają klasyczny szlafrok. Większość mam zabiera je ze sobą na oddział położniczy, gwarantując sobie ciepło i wygodę w pierwszych dniach po porodzie. Podomki dalej doceniane są w warunkach domowych.

To odrobina luksusu po męczącym porodzie, w okresie dochodzenia do siebie. Także maluszkowi jest niezwykle przyjemnie, kiedy może poleżeć na miękkim materiale i przytulić się do mamy. Szlafroczek ułatwia okrycie ciała mamy i dziecka. Ma kieszenie, pozwalające schować drobiazgi potrzebne mamie w ferworze codzienności. Szlafrok dla mamy skrywa z powodzeniem smoczek, zapasowa pieluszkę, kremik, czy ręczniczek do wycierania noska lub buzi.

Pluszowe, frotowe, ciepłe ubrania noszone na bieliznę są dla mam jedynym wierzchnim okryciem nawet przez kilka miesięcy. Bardzo często podomki są wybieranym odzieniem, by w każdej chwili móc zdrzemnąć się przy niemowlęciu, szybciej przystawić go do piersi, itd.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się