|

Darmowa dostawa od 500,00 PLN

Kategorie
Producenci
Proszę czekać, trwa ładowanie...

Muszle laktacyjne

1 - 2 z 2
Cena: 57,00 PLN
Dostępność:
Dostępny
Szczegóły
Cena: 48,00 PLN
Dostępność:
Dostępny
Szczegóły

Muszle laktacyjne

Muszle laktacyjne wspierają kobiety podczas karmienia piersią. Są przydatne w czasie nawału mlecznego, kiedy wszystkim zależy na tym, aby jak najmniej pokarmu się zmarnowało.

Są to wykonane z tworzywa sztucznego płytkie miseczki, nakrywane zwykle silikonową lub gumowa nakładką z otworem na sutek. Miękka stroną przykłada się muszle do piersi, dopasowuje wygodnie brodawkę i nakłada na to miseczkę biustonosza. W tym czasie drugą piersią można karmić maleństwo. Często zdarza się tak, że podczas karmienia jedną piersią, z drugiej cieknie mleko. Jest go wówczas więcej, niż poza karmieniem - w tych sytuacjach miseczki są niezastąpione.

Mamy używają ich też w sytuacjach stresujących, kiedy laktacja może się wzmagać, np. podczas egzaminów. Wyprofilowany kształt muszli laktacyjnych przypomina pierś, więc komisja nie zauważy różnicy a dzięki plastikowi, mleko nie przesiąknie tak, jakby to mogło mieć miejsce przy użyciu zwykłej wkładki laktacyjnej.

Zebrane mleko można wylać lub odlać do pojemnika i przechować. Wszystko zależy od zwyczaju mamy i opisu na ulotce dołączonej do opakowania.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się