|

Darmowa dostawa od 500,00 PLN

Kategorie
Producenci
Proszę czekać, trwa ładowanie...

Adaptery do pasów dla kobiet w ciąży

1 - 4 z 4
Cena: 119,00 PLN
Dostępność:
Brak towaru
Szczegóły
Produkt niedostępny

Adaptery do pasów dla kobiet w ciąży

Ciężarna kobieta w samochodzie odpowiada za siebie i za swoje dziecko. Jej decyzje o tym, w jaki sposób podróżuje, mogą mieć dużo większe konsekwencje, niż w innym czasie. Pasy montowane w samochodach są uniwersalne. Nie uwzględniają czasowych sytuacji, tego czy ktoś jest wyższy, czy niższy, czy grubszy. By dbać o bezpieczeństwo i komfort, trzeba sięgnąć po adaptery do pasów.

Adaptery do pasów dla kobiet w ciąży to np. podkładka z klamrą między nogami, której zadaniem jest ściągnięcie dolnego pasa jeszcze bardziej na dół, by nie uciskała brzucha. Samą podkładkę montuje się na zasadzie paska wokół oparcia lub wpinając w ISOFIX. Górna część pasa powinna przechodzić między piersiami. Zapobiega tym samym tzw. nurkowaniu.

Prawidłowe zapięcie pasów zapobiega uszkodzeniom narządów wewnętrznych - w przypadku ciąży - także płodu. Jest wyjątkowo ważne w ostatnim trymestrze ciąży, choć poleca się używanie adapteru od samego początku, by ograniczyć poronienie w następstwie nagłego hamowania, czy wypadku samochodowego.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się