|

Darmowa dostawa od 500,00 PLN

Kategorie
Producenci
Proszę czekać, trwa ładowanie...

Chusty

1 - 3 z 3
Cena: 129,00 PLN 129,00 PLN 129,00 PLN 129,00 PLN 129,00 PLN 129,00 PLN 129,00 PLN 129,00 PLN 129,00 PLN 129,00 PLN 129,00 PLN 129,00 PLN
Dostępność:
Brak towaru
Cena: 174,00 PLN 174,00 PLN 174,00 PLN 174,00 PLN
Dostępność:
Brak towaru
Cena: 399,00 PLN 399,00 PLN 399,00 PLN
Dostępność:
Brak towaru

Chusty

Noszenie w chustach niesie za sobą wiele korzyści. Rodzice często podkreślają zalety tej specyficznej bliskości i poczucia bezpieczeństwa jakie mogą dzięki temu dać swojemu maleństwu. Każdy rodzic nosi i przytula swoje dziecko , jest to naturalna potrzeba. Dotyk, zapach rodzica, bicie serca, głos – wszystko to daje niemowlęciu poczucie bezpieczeństwa, które sa niezbędne do prawidłowego rozwoju. Chusta nie tylko jest wspaniałym narzędziem, jeśli chodzi o budowanie relacji rodzic - dziecko, jest ona również użytecznym i praktycznym rozwiązaniem pozwalającym na wykonywanie codziennych czynności pozostając cały czas w kontakcie z maluchem. Aktywni rodzice docenią różnorodność jej zastosowań podczas spacerów, zabaw, wycieczek - w stosunku do niewielkiego rozmiaru, jaki zajmuje po złożeniu, co czyni ją łatwą w transporcie. Nosząc dziecko w chuście, podobnie jak i w nosidełku, jego ciężar jest równomiernie rozłożony na oba ramiona i plecy co dobrze wpływa na odciążenie kręgosłupa i komfort noszenia, aby noszenie było przyjemnością dla rodzica. Noszenie w chuście ma jeszcze jedną zaletę, którą zapewne docenią wszystkie mamy, chodzi mianowicie o możliwości dyskretnego karmienia piersią np. w miejscach publicznych.

Dziecko prawidłowo ułożone w chuście przyjmuje fizjologiczną i wspierającą rozwój kręgosłupa oraz bioder - pozycję "żabki", dowiedziono także, że dzieci noszone w chustach mniej płaczą, ponieważ są blisko rodzica, który natychmiast reaguje na wszystkie sygnały. Także w trudnych czasach pierwszych przeziębień, bolesnego ząbkowania, dziecięcej kolki - bliskość rodzica podziała na cierpiącego malucha kojąco.

Chusty dzielą się na wiązane i kółkowe, na ogół stworzone są z tkanin skośnokrzyżowych, która zapewnia solidność i jest łatwa w wiązaniu. Tkanina ta jest wytrzymała, nie odkształca się, po naciągnięciu wraca do poprzedniego kształtu. Szeroki wachlarz kolorystyki chust i różnorodność zastosowanych wzorów zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.
Korzystanie z chust jest bardzo wygodne, proste, intuicyjne a co najważniejsze, przynosi mnóstwo radości ze wspólnego spędzania czasu wolnego z naszą pociechą.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się