|

Darmowa dostawa od 500,00 PLN

Kategorie
Producenci
Jesteś tutaj:
Proszę czekać, trwa ładowanie...

Dla Mamy

1 - 24 z 314
Cena: 219,00 PLN
Dostępność:
Dostępny
Szczegóły
Cena: 89,00 PLN 89,00 PLN 89,00 PLN 89,00 PLN 89,00 PLN 89,00 PLN 89,00 PLN 89,00 PLN
Dostępność:
Brak towaru
Cena: 499,00 PLN
Dostępność:
Dostępny
Szczegóły
Cena: 159,99 PLN
Dostępność:
Dostępny
Szczegóły
Cena: 5,90 PLN
Dostępność:
Dostępny
Szczegóły
Cena: 2,60 PLN
Dostępność:
Dostępny
Szczegóły
Cena: 319,00 PLN
Dostępność:
Dostępny
Szczegóły
Cena: 26,00 PLN
Dostępność:
Dostępny
Szczegóły
Cena: 39,00 PLN
Dostępność:
Dostępny
Szczegóły
Cena: 19,50 PLN
Dostępność:
Dostępny
Szczegóły
Cena: 479,00 PLN
Dostępność:
Dostępny
Szczegóły

Dla Mamy

Akcesoria dla mamy

Macierzyństwo to ogromne wyzwanie dla każdej kobiety. Zwłaszcza, gdy mamą staje się po raz pierwszy. Można by powiedzieć, że gdy rodzi się maleństwo - cały świat staje na jej głowie. I to prawda! Oczywiście pomoc partnera i rodziny to zawsze duże ułatwienie. Należy jednak pamiętać, że to właśnie Mama opiekuje się maleństwem bez przerwy. My Mamy tak już mamy!

Już od momentu, kiedy dowiadujemy się o zajściu w ciążę, przestawiamy swoje myśli i skupiamy się na nowym członku rodziny. Im bardziej zaawansowana ciąża, tym bardziej zmienia się nasze ciało i potrzeby.

O czym zatem warto pomyśleć, by ułatwić sobie cały okres ciąży?

Szczególnie ważne w tym okresie stają się akcesoria dla kobiet w ciąży. To mogą być między innymi akcesoria do pielęgnacji piersi. Piersi bowiem przygotowują się na nadejście dziecka i mogą pobolewać. Rozpoczyna się wówczas proces laktacji, na który warto być przygotowaną. Warto zaopatrzyć się w akcesoria ciążowe, takie jak wkładki laktacyjne, czy kremy na brodawki, które zapewnią nam większy komfort. Dodatkowym ułatwieniem są także pasy ciążowe. Wspomagają one podtrzymanie dużego brzuszka, dając nam, kobietom dużą ulgę w codziennym funkcjonowaniu.

Bardzo ważna jest także odpowiednia bielizna. Powinna być wygodna i wielofunkcyjna. Pomoże zadbać o ciało i wesprze nas w późniejszym karmieniu bobasa.

Im bliżej data porodu, tym bardziej warto powiększyć zakres naszych poszukiwań i przyspieszyć zakupy o akcesoria dla mamy i dziecka. Ten moment zbliża się wielkimi krokami! Pomyśl o tym, co będzie dobre dla Ciebie i jednocześnie dla Twojego maluszka. Wielkim uznaniem wśród mam cieszy się miękka poduszka do karmienia. Jej największą zaletą jest wielofunkcyjność. Na początku posłuży ci do komfortowego snu w zdrowej pozycji. Gdy pojawi się dziecko, ułatwi ułożyć je na idealnej wysokości przy piersi. Wspomoże karmienie, a także późniejszą siestę! Noszenie dziecka wspomoże praktyczne nosidełko lub chusta. Z jego pomocą maluszek będzie tuż przy mamie. To wyjątkowa bliskość, której potrzebujecie. To także zdrowa pozycja i wygoda dla Ciebie, Mamo.

Wyprawka do szpitala

Wyprawka do szpitala dla mamy powinna być przygotowana nieco wcześniej niż planowana data porodu. Może zdarzyć się tak, że te decydujące skurcze pojawią się przed terminem. Musisz być gotowa na taką sytuację. Pamiętaj, że oprócz rzeczy dla Ciebie, szczególnie ważna jest też wyprawka dla noworodka do szpitala. Bo gdy tylko przyjdzie na świat, przydadzą Ci się niezbędne dla niego akcesoria. Gdy masz je ze sobą, możesz w pełni skupić się tylko na maluszku!

Po porodzie postaw na artykuły higieniczne. Wyprawka do szpitala do porodu to podstawa o którą należy zadbać. Wszelkie oddychające podkłady poporodowe, zarówno na dzień, jak i na noc czy też majtki poporodowe. Ważne, by Twoje ciało zregenerowało się jak najlepiej i bez komplikacji. Wszystkie te rzeczy Ci w tym pomogą.

Skompletuj na spokojnie i z głową kompletny zestaw. Nasz sklep babyland.pl oferuje Ci dużą pomoc w postaci Poradnika Przyszłych Rodziców i Twojej listy wyprawkowej. W tej drugiej pozycji zobacz np. wyprawka dla noworodka do szpitala lista - zbiór podstawowych artykułów, których będziesz potrzebować. Podane w przejrzystej formie z możliwością odznaczenia! W ten sposób o niczym nie zapomnisz i nic Cię nie zaskoczy.

Karmienie piersią

Karmienia piersią noworodka jest szczególnie ważne od chwili jego poczęcia. Będzie potrzebowało pokarmu bardzo często. To także moment największej bliskości Mamy i dziecka. A uczucie nieporównywalne do żadnego innego. Docenicie tę chwilę! Karmienie noworodka wpływa także znacznie na jego prawidłowy rozwój. Maluch będzie też zadowolony, że ma pełny brzuszek!

Będąc mamą, z czasem warto przemyśleć dostępne ułatwienia w karmieniu dziecka. Dla aktywnych kobiet, które nie chcą ograniczać kariery zawodowej lub życia towarzyskiego, zaprojektowano laktatory. Dzięki nim możesz odciągnąć nadmiar pokarmu lub przygotować posiłek na zapas. To bardzo wygodne mając dziecko i swoje plany. Twój partner czy inny członek rodziny poda maleństwu pokarm w porze jego karmienia. Co ważne, posiłek będzie w pełni wartościowy i pyszny, jak zawsze! A ty, Mamo, spokojna i usatysfakcjonowana!

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się