|

Darmowa dostawa od 500,00 PLN

Kategorie
Producenci
Proszę czekać, trwa ładowanie...

Zabawkowe aparaty cyfrowe dla dzieci

Przepraszamy, nie znaleziono produktów.

Zastosowane kryteria filtrowania nie pozwalają wyświetlić żadnych rezultatów.

Aparaty cyfrowe

Zabawkowe aparaty cyfrowe dla dzieci to pierwszy krok w świecie fotografii. Obecni rodzice bawili się w pstrykanie zdjęć z pomocą kartoników, aparatów budowanych z klocków. Współcześnie w ręce już 3-letnich dzieci trafiają prawdziwie fotografujące sprzęty.

Dziecięce aparaty cyfrowe mają liczne funkcje, poza fotografowaniem, także możliwość dodawania kolorowych ramek, poprawiania zdjęć, dorysowywania czegoś, dokładania wzorków, figur itd. Możliwości techniczne są ogromne jak na tak małego człowieka, ale daje mu to pole do popisu.

Jest jedna cecha, która łączy wszystkie modele aparatów. Są one atrakcyjne wizualnie dla dziecka. Poza ulubionymi kolorami, na obudowach pojawiają się ulubieni bohaterowie bajek i kanałów telewizyjnych dla dzieci. Wzmacniana konstrukcja zabezpiecza sprzęt przed zniszczeniem. To wszystko zachęca do rozwoju pasji, upamiętniania chwil, sprawdzania siebie w roli modeli. W tym czasie rodzice mogą być spokojni o kupione aparaty cyfrowe w wersji zabawowej - są dziecioodporne.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się