|

Darmowa dostawa od 500,00 PLN

Kategorie
Producenci
Proszę czekać, trwa ładowanie...

Materac do łóżeczka dla niemowlaka

1 - 24 z 108
Cena: 86,50 PLN
Dostępność:
Dostępny
Szczegóły
Cena: 31,90 PLN
Dostępność:
Dostępny
Szczegóły
Cena: 62,00 PLN 62,00 PLN 62,00 PLN 62,00 PLN
Dostępność:
Dostępny
Cena: 47,00 PLN
Dostępność:
Dostępny
Szczegóły

Materace do łożeczka

Choć łóżeczko jest pierwszym i najważniejszym meblem w pokoju dziecka, równie istotne jest nie tylko to, że maluch ma gdzie spać, ale i na czym. Żadne łóżeczko nie będzie dobre, jeśli nie wyposaży się go w dobry materac, który dostosuje się do małego ciałka i pozwoli mu na zdrowy sen. To bardzo ważne, ponieważ przeciwdziała wadom kręgosłupa, a według ostatnich informacji z Instytutu Matki i Dziecka problemy (mniejsze lub większe) ma prawie 90% młodych Polaków. Lepiej zapobiegać niż leczyć!

Standardem wyposażenie łóżeczek w materace dziecięce jest materac piankowy. To dobry wybór, ale tylko na pierwszych kilka miesięcy. Kolejnym krokiem powinien być ten z dodatkami naturalnych włókien, jak gryka czy kokos (materace gryczano kokosowe firmy Danpol czy Fiki Miki), które są trwalsze i zdrowsze dla dziecka (sami też możemy się w takie zaopatrzyć). Ciekawym rozwiązaniem są także materace lateksowe, które dzięki specjalnej, perforowanej strukturze zachowują właściwości wentylacyjne i są odporne na działanie zarazków.

Ważne, by materac do łóżeczka był też antyalergiczny. Sprawdźmy także jego rozmiar, by mieścił się w łóżeczku i nie pozostawiał luzów. Każdy element układanki jakim jest pokój dziecka musi mieć swoje konkretne miejsce. Bezpieczeństwo i wygoda ponad wszystko. Nie znaleźliście odpowiedniego wymiaru? To nie problem - istnieje możliwość wykonania materaca do łóżeczka na zamówienie - w takiej sytuacji prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się