|

Darmowa dostawa od 500,00 PLN

Kategorie
Producenci
Proszę czekać, trwa ładowanie...

Wieszaki do pokoju dziecięcego

1 - 5 z 5
Cena: 155,00 PLN
Dostępność:
Szczegóły
Cena: 292,00 PLN
Dostępność:
Szczegóły
Cena: 292,00 PLN
Dostępność:
Szczegóły
Cena: 292,00 PLN
Dostępność:
Szczegóły
Cena: 292,00 PLN
Dostępność:
Szczegóły

Wieszaki

Wieszaki dziecięce są wyposażeniem pokoju dziecięcego. Nawet, gdy dziecko jest maluszkiem, część ubrań wymaga powieszenia a nie składania w kostkę na półce lub wrzucania do szuflady. Nie wszystkie nowe ubrania sprzedawane są wraz z wieszakami, dlatego warto zaopatrzyć się w kilka sztuk własnych.

Poza wieszakami do szafy, na rynku dostępne są wieszaki na okrycia wierzchnie. Takie dziecięce wieszaki przypominają np. stojące dostojne wieszaki na płaszcze i kapelusze dla dorosłych. Mogą też być całkiem niepozornym jednym haczykiem, by dziecko mogło samodzielnie powiesić swój ręcznik. Niektóre posiadają kilka kuleczek, lub haczyków, które z czasem zajmują kurteczki, płaszczyki, czy bluzy. Wieszadełka są drewniane lub z tworzywa. Jeśli pomalowane, to zawsze bezpiecznymi lakierami i farbami. Haczyki nie mają ostrych zakończeń. Dziecku nic nie grozi, może ćwiczyć przebieranie się, jeśli tylko wieszak jest przymocowany w jego zasięgu.

Wieszaki są wyposażeniem mebli i pokoju dziecięcego, które uczy samodzielności. Dzieci są dumne, gdy uda im się zaczepić ubranie i chętnie się tym zajmują.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się