|

Darmowa dostawa od 500,00 PLN

Kategorie
Producenci
Proszę czekać, trwa ładowanie...

Pas ciążowy

Przepraszamy, nie znaleziono produktów.

Zastosowane kryteria filtrowania nie pozwalają wyświetlić żadnych rezultatów.

Pasy ciążowe

Nie wszystkie mamy korzystają z pasów ciążowych, nie wszystkie tak samo tyją i potrzebują z nich korzystać. Są jednak produktem przydatnym z kilku powodów. Sięga się po nie w ostatnim trymestrze ciąży, kiedy brzuch jest największy i najbardziej zmienia się środek ciężkości. W efekcie zmian w ciele przyszłej mamy, kręgosłup jest dodatkowo obciążony.

Pasy ciążowe mają jedno podstawowe zadanie - podtrzymywanie brzucha, co przynosi kobiecie ulgę w ciągu dnia. Jest to dyskretna przylegająca do ciała bielizna dla mamy. Są szyte z elastycznej tkaniny, która nie podwija się i jest miła w dotyku - nie podrażnia skóry. Rozciągający się dodatek pod brzuszkiem i po bokach - podtrzymuje go. Przy okazji pasy ciążowe chronią przed chłodem. Nie zawsze mama dysponuje spodniami ciążowymi, które podwyższonym stanem zasłaniają brzuch i plecy. W ich zastępstwie warto wykorzystać oferowaną tu bieliznę.

Są dostępne w klasycznych kolorach, białym, czarnym i ecru. Dzięki temu są uniwersalne i nawet przy prześwitującym ubraniu wyglądają dobrze a mama czuje się kobieco.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się