Kategorie
Producenci

Pas ciążowy

Przepraszamy, nie znaleziono produktów.

Zastosowane kryteria filtrowania nie pozwalają wyświetlić żadnych rezultatów.

Pasy ciążowe

Nie wszystkie mamy korzystają z pasów ciążowych, nie wszystkie tak samo tyją i potrzebują z nich korzystać. Są jednak produktem przydatnym z kilku powodów. Sięga się po nie w ostatnim trymestrze ciąży, kiedy brzuch jest największy i najbardziej zmienia się środek ciężkości. W efekcie zmian w ciele przyszłej mamy, kręgosłup jest dodatkowo obciążony.

Pasy ciążowe mają jedno podstawowe zadanie - podtrzymywanie brzucha, co przynosi kobiecie ulgę w ciągu dnia. Jest to dyskretna przylegająca do ciała bielizna dla mamy. Są szyte z elastycznej tkaniny, która nie podwija się i jest miła w dotyku - nie podrażnia skóry. Rozciągający się dodatek pod brzuszkiem i po bokach - podtrzymuje go. Przy okazji pasy ciążowe chronią przed chłodem. Nie zawsze mama dysponuje spodniami ciążowymi, które podwyższonym stanem zasłaniają brzuch i plecy. W ich zastępstwie warto wykorzystać oferowaną tu bieliznę.

Są dostępne w klasycznych kolorach, białym, czarnym i ecru. Dzięki temu są uniwersalne i nawet przy prześwitującym ubraniu wyglądają dobrze a mama czuje się kobieco.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się