|

Darmowa dostawa od 500,00 PLN

Kategorie
Producenci
Proszę czekać, trwa ładowanie...

Zabezpieczenia do kontaktów dla dzieci

1 - 3 z 3
Cena: 7,40 PLN
Dostępność:
Brak towaru
Szczegóły
Produkt niedostępny

Zabezpieczenia do kontaktów

Jak wytłumaczyć raczkującemu i początkującemu chodziażowi-niemowlęciu co to jest prąd? Przecież nie mówi, nie ogarnie tak abstrakcyjnego (niewidzialnego) pojęcia. Co więcej nie uchroni się ciekawskiego dziecka przed wybadaniem oślinioną rączką co to są te dziurki i bolce, gdy akurat na chwilkę pójdziemy do innego pomieszczenia. Ostre zabranianie też działa odwrotnie. Oferta zabezpieczeń dla niemowląt jest coraz więcej.

Zabezpieczenia do kontaktów wtyka się do gniazdka na zasadzie wtyczek i jest to bardzo proste działanie. Jednak, gdy chce się je wyjąć - pojawia sie pewien kłopot. Trzeba sięgnąć po drugie zabezpieczenie, albo jakiś dodatek do niego lub po prawdziwą wtyczkę. Zwykle należy przekręcić to dodatkowe narzędzie i dopiero wtedy zabezpieczenie wychodzi z kontaktu.

Zabezpieczenia do kontaktów produkuje się z tworzywa sztucznego. Kolorystyka odpowiada kolorom kontaktów, najczęściej jednak dostępne są w kolorze białym. Warto zamontować je w domu niemowlęcia, ale i w mieszkaniach członków rodziny, u których często bywa. Jest to spokój rodzica i bezpieczeństwo dziecka.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się