|

Darmowa dostawa od 500,00 PLN

Kategorie
Producenci
Proszę czekać, trwa ładowanie...

Majtki dziecięce

1 - 4 z 4

Majtki

majtki dla niemowląt, przyciągające uwagę dziecka kolorami i ozdóbkami. Zakłada się je zazwyczaj na pieluszkę. Prawdziwym i trwałym momentem noszenia majteczek jest czas, w którym rezygnujemy z pieluchowania i dzieci uczą się samodzielnego siusiania. Od tej chwili majtki zaczynają być w życiu człowieka niezbędne. Nie mogą być zbyt ciasne, bo nosi się je niewygodnie Nie mogą być zbyt duże, bo będą spadały. Najlepsze są lekko rozciągające się dopasowane rozmiarowo.

Majteczki dziecięce powinny być zawsze zadbane. Opiekunowie pamiętają o tym, z czasem uczą się dobrych nawyków także dzieci. Są sytuacje, w których trzeba się ubrać, rozebrać lub przebrać, u lekarza, przed basenem, latem może trochę namieszać wiatr. Gdy podczas tych przypadków dziecko ma na sobie ładne majteczki, nie ma wstydu. A ładne znaczy wiele. Mogą na nich być ulubieni bohaterowie bajek, ukochane serduszka, pistolety a mogą być zwyczajnie - w najlepszym kolorze, różowym, niebieskim, zielonym lub kolorowe.

To ważne, by w okresie dzieciństwa nauczyć dziecko dbałości o bieliznę i wybierania najlepszych jakościowo majtek dobrze dobranych rozmiarowo.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się