|

Darmowa dostawa od 500,00 PLN

Kategorie
Producenci
Proszę czekać, trwa ładowanie...

Kołyski i kosze mojżesza do pokoju dziecięcego

1 - 11 z 11
Cena: 589,00 PLN 589,00 PLN 669,00 PLN
Dostępność:
Dostępny
Cena: 509,00 PLN 509,00 PLN 509,00 PLN 509,00 PLN 509,00 PLN
Dostępność:
Dostępny
Cena: 355,00 PLN
Dostępność:
Szczegóły
Cena: 176,00 PLN
Dostępność:
Brak towaru
Szczegóły
Produkt niedostępny
Cena: 1 314,00 PLN
Dostępność:
Brak towaru
Szczegóły
Produkt niedostępny
Cena: 669,00 PLN
Dostępność:
Brak towaru
Szczegóły
Produkt niedostępny
Cena: 355,00 PLN
Dostępność:
Szczegóły
Cena: 499,00 PLN
Dostępność:
Brak towaru
Szczegóły
Produkt niedostępny
Cena: 669,00 PLN
Dostępność:
Brak towaru
Szczegóły
Produkt niedostępny

Kołyski i kosze mojżesza

Kosz mojżesza ma wiele zachwycających zastosowań. Nie jest to artykuł pierwszego wyboru. Jednak potrafi znacząco ułatwić życie wielu młodym rodzicom.

To najczęściej kosz wiklinowy dla dziecka. Kładziesz w nim niemowlę. Niech śpi. Od innego typu mini-łóżeczek i leżanek odróżniają go dwie zasadnicze kwestie: dobudowane rączki i wygląd.

Cechy charakterystyczne koszy

Uchwyty służą oczywiście do przenoszenia. Kosz mojżesza dla niemowląt to wspaniałe akcesorium do transportu dziecka na krótkie dystanse. Na piechotę rzecz jasna. Np. z domu do samochodu lub do zaprzyjaźnionych sąsiadów. Przydatne przez cały rok. W zimę trzeba tylko dobrze swoją pociechę opatulić kocem lub kołdrą.

Jeśli chodzi o design, to koszyk mojżeszowy ma kształt owalny. Wymiary mniejsze niż w przypadku standardowych łóżeczek. Z tego powodu wygląda podobnie do gondoli wózka. Analogicznie ma też taki sam przedział wagowy - do ok. 6 miesiąca życia dziecka.

Funkcje dodatkowe

Różne są warianty tego produktu. Masz do wyboru zwykłą wersję – po prostu kosz z rączkami. Jednak kombinacji jest więcej. Można zdecydować się np. na dodatkowy stojak. Dzięki niemu w domu tworzysz małe łóżeczko dla swojego dziecka. Nie musisz schylać się do niego. Niektóre ramy mają dodatkowo kółka. To więc już przenośne łóżeczka.

Nie tylko wiklina w koszu mojżesza

Większość z nich została stworzona z wikliny - to klasyczny surowiec. Jednak także tutaj producenci poszli o krok dalej. Masz opcję kupna tego produktu zrobionego również z innych materiałów. To przede wszystkim tworzywa. Nieszkodliwe rzecz jasna. Ich zaleta to łatwość w czyszczeniu i większa wytrzymałość - spokojnie wytrzyma drzemki drugiego a nawet trzeciego dziecka. Jednak wiklina nadaje stylu. Nie tylko wnętrzu, ale także rodzinie na zewnątrz. Więc naprawdę warto przemyśleć zakup tradycyjnego kosza.

Wbrew obiegowej opinii kosz mojżesza to nie kołyska dla dziecka. Owszem - są takie, które posiadają funkcję bujania. Mają po prostu zamontowane płozy pod dnem. Jednak nie jest to konieczne.

Kołyski dla niemowląt

Można więc połączyć przyjemne z pożytecznym i kupić produkt 2w1 - kosz mojżesza z opcją bujaczka. Jednak dla osób szukających czegoś innego - kołyska dla noworodka to dobry wybór. To zazwyczaj drewniane mini-łóżeczko na specjalnym stojaku. To wspaniała sprawa - móc w każdej chwili pobujać zasypiające lub budzące się dziecko. Nie trzeba wyjmować go z środka i narażać się na niekontrolowany wybuch płaczu.

Niektórzy rodzice decydują się na pełen komfort. Kołyska elektryczna w takim przypadku to idealne rozwiązanie. Nie trzeba ciągle stać lub siedzieć przy dziecku. Wystarczy ją włączyć i nastawić odpowiednią prędkość. Teraz można nawet oddalić się nieco dalej od śpiącego niemowlęcia.

Ciekawostki

Czy wiesz, że...?
  • Dziecko w ciągu pierwszych 360 dni życia spędzi w łóżeczku około 300 dni z tego prześpi nawet 240.

  • Już w pierwszym dniu życia dziecka w brzuszku mamy niemowlak ma określoną płeć, kolor skóry, oczu, włosów itp.

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się