|

Darmowa dostawa od 500,00 PLN

Kategorie
Producenci
Jesteś tutaj:

Zwroty

powrót

Szanujemy Twój czas dlatego zwrot zakupionych towarów w sklepie BABYLAND.pl jest dziecinnie prosty. Poniżej prezentujemy przykładową procedurę zwrotu:

 

Formularz zwrotu

Wypełnij formularz zwrotu, który znajduje się tutaj. Zwrot zakupów odbywa się na koszt Klienta. Istnieją dwie możliwości dostarczenia towaru do naszego magazynu: 

a) Możesz skorzystać z naszej firmy kurierskiej. Zamówimy ją dla Ciebie a następnie potrącimy koszt transportu podczas korekty dokumentu sprzedaży.

b) Możesz również samodzielnie przesłać/dostarczyć nam zwracane produty.

Zapakuj zwracany produkt

Możesz użyć pudełka, w którym otrzymałeś zamówienie. Jeżeli wybraliście opcję odbioru towaru przez naszego kuriera - na paczce należy przykleić przesłaną przez nas etykietę kurierską.

Wyślij produkt

Wyślij produkt do naszego magazynu. Adres znajduje się poniżej. Jeżeli wybrałeś zwrot towaru za pomoca naszej firmy kurierskiej - kurier przyjedzie do Ciebie odebrać przesyłkę w ustalonym mailowo lub telefonicznie terminie.

Zwrot środków na Twoje konto

Domyślnie zwracamy środki tym samym kanałem, którym była dokonana płatność. W przypadku płatności za pobraniem konieczne jest podanie numeru konta bankowego, na który dokonamy zwrotu środków.


Formularz odstąpienia od umowy może zostać wypisany i przesłany także w innej formie i przesłany listownie na adres naszego biura. Ustawowy wzór formularza dostępny jest w regulaminie, który dostępny jest tutaj. Tam znajdziecie również więcej informacji na temat odstąpienia od umowy.

Adres do zwrotów:

BABYAISLE sp. z o.o.

44-109 Gliwice, ul. Portowa 74

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się