|

Darmowa dostawa od 500,00 PLN

Kategorie
Producenci

Relacja z targów Kind + Jugend 2018 - cz. 2.

Anex to nowa polska marka wózków. Jednak od razu po starcie zdobyła serca wielu polek. Zyskała też powodzenie za granicą. To dowód wysokiej klasy. Firma ta popularność zawdzięcza przede wszystkim legendarnemu już modelowi Anex Sport. Jego wersja z gondolą zachwyciła wyjątkowym i drapieżnym designem. Teraz producent, na bazie swoich doświadczeń, w końcu zdecydował się stworzyć dwa nowe wózki. Udoskonalone i jeszcze bardziej praktyczne.

Najnowszy wózek wielofunkcyjny tego producenta nazywa się Anex Quant. Znów robi furorę swoim oryginalnym i jednocześnie atrakcyjnym wyglądem. Nie da się obok niego przejść obojętnie! Ma nowe, pozytywnie zaskakujące funkcje i dodatki. Zatroszczono się przede wszystkim o większe bezpieczeństwo i swobodę. W przedniej części ramy wbudowano dwie diody LED. To więc jazda wózkiem po zmroku niczym samochodem - z włączonymi światłami. Do tego także odblaski. Jednak nie są to sztucznie nałożone jaskrawe i kontrastujące z tapicerką szkiełka. Zrobiono to o bardziej dyskretnie, po prostu stylowo. Odblaski to kolorowe, materiałowe elementy i wstawki, które znajdują się w różnych miejscach wózka. To m.in. one tworzą wyjątkowy ten design.

Anex Quant to bardzo praktyczny wózek. Ma wiele przydatnych funkcji. To. m.in. wentylacja i rzadko spotykana moskitiera wbudowana w daszek. Amortyzacja w ramie z opcją regulacji twardosci. Spacerówka przodem i tyłem do kierunku jazdy. Ma też ona całkowicie płaską pozycję do spania. Warto podkreślić, że dużo części tego wózka zostało stworzonych z surowców wtórnych. Ekologia! Oprócz tego wózek ma charakterystyczne dla wszystkich Anexów zalety – wysokiej klasy materac w gondoli i torbę z opcją plecaka w zestawie.

Większość czołowych producentów ma już lekką, kompaktową spacerówkę w swoich katalogach. Anex postanowił nie pozostawać w tyle w tym zakresie. Stworzył Anex Air-X. To typowy mieszczuch i miłośnik dalszych podróży. Zmieścicie się z nim niemal wszędzie, na pewno między sklepowe półki. Ten wózek nie stanie się żadnym problemem podczas przedurlopowego pakowania. Nie ważne czy jedziecie samochodem czy lecicie samolotem. Ma też m.in. regulowane oparcie i okienko w budce.

Inny znany i ceniony za design producent – Mutsy – także wypuścił swój kolejny model. Mutsy iCon to wózek, który pojawi się w 2019 roku. Jak każdy model tej marki ma nienaganną urodę, która kusi oczy i powoduje, że ciężko jest oderwać wzrok. Jednak to nie wszystko na co trzeba zwrócić uwagę. iCon ma dwie charakterystyczne zalety. Pierwsza to rączka dla rodzica regulowana aż na dwa sposoby! Uchwyt jednocześnie łamany i ustawiany teleskopowo. Korzyści są oczywiste – niemal idealne dopasowanie niezależnie od sytuacji. Druga ważna zaleta to najwyższej klasy materac w gondoli. Zrobiony z pianki wysokoelastycznej HR. Trudno znaleźć wózek mający takie rozwiązanie w standardzie.

Pora na kolejną porcję nowych fotelików samochodowych.

Axkid to szwedzki producent znany przede wszystkim z legendarnych fotelików samochodowych RWF w kategorii 9-25 kg. Jednak w ostatnim czasie zaczął tworzyć także inne typy siedzisk. W ten sposób powstał zestaw dwóch fotelików Axkid Modukid. To znany od lat system modułowy. Na jedną bazę ISOFIX wepniesz 2 foteliki z różnych kategorii wagowych. Tym sposobem płynnie i łatwo przejdziecie przez proces zmiany fotelika na nowy większy. Wersja Infant to nosidło 0-13. Następny fotelik o tej samej nazwie dla dzieci 9-18 kg – ma niezwykle szanowany Plus Test! Oba siedziska z normą i-Size. Od początku do końca tyłem do kierunku jazdy.

Kolejne foteliki samochodowe wprowadza Maxi-Cosi. To łącznie trzy nowe bliźniacze wersje znanego od wielu lat Pearl. Do opisanego wcześniej Pearl Pro dochodzą Maxi Cosi Pearl Smart a także Maxi Cosi Pearl One. Jeden i drugi ma europejską, restrykcyjną normę i-Size. Oba foteliki przodem i tyłem do kierunku jazdy. Mają też głosowe powiadomienie o poprawnej instalacji. Producent pomyślał o wszystkim. Sygnał dźwiękowy jest na tyle delikatny, że nie budzi śpiącego dziecka.

Maxi-Cosi zaprojektowało też dwie nowe bazy ISOFIX. Obie oczywiście w połączeniu z fotelikiem spełniają już normę i-Size. Maxi Cosi 3WayFix - najbardziej uniwersalna jak do tej pory. Wepniesz na nią niemal wszystkie foteliki do 18 kg. W tym także gondolę Maxi Cosi Jade (nowość, opisana w I części relacji). Jest także Maxi Cosi BabyFix – na niej zamontujesz starsze modele - Pebble Plus, Rock a także nową gondolę.

Targi Kind+Jugend żyją nie tylko fotelikami i wózkami. Pokazano także inne produkty.

Chicco Next2Me Magic to kolejna wersja kochanego przez rodziców na całym świecie łóżeczka dostawnego. Pozwala ono rodzicom, w szczególności mamie, spokojniej przeżyć i przespać noc z noworodkiem.

Z kolei Chicco Bubble Nest to innowacja od doświadczonego włoskiego producenta. Teraz krzesełko kąpielowe także na nóżkach! Mycie swojej pociechy staje się prostsze. Masz po prostu dodatkową opcję. Umyjesz dziecko np. na stojąco. Wstawisz je pod prysznic. To wielkie ułatwienie!

Inne artykuły z grupy Aktualności

Dodano do porównania
BABY LIST
Razem:
Żeby zachować listę zaloguj się lub zarejestruj się